Hakkımızda

Öner Group

1959 yılından beri yaptığı üretim ile, Türkiye’nin tarım ürünleri ihracatına başlayan ilk firmalardan biri olan Öner Grup, zaman içinde üretimini 4000 dekara çıkarmış, hem üretimde hem de ihracatta Türkiye’nin en gözde firmalarından biri olmuştur. Tarımda; üretimden ihracata her noktada var olan Öner Grup, bu bilgi birikimi ile yine tarıma yatırım yaparak PERFORMANS GÜBRE’yi kurmuştur. En son teknoloji kullanılarak, hem Türkiye hem de ihracat pazarlarına sunulan PERFORMANS GÜBRE, üretim bandından çıkan tüm ürünleri analiz edilerek sevk edilmektedir.

"KENDİ ÜRETİMİNDE KULLANMADIĞI GÜBREYİ SATMAMA" prensibi ile yola çıkan Öner Grup yarım asrı geçen tecrübesi ile PERFORMANS GÜBRE’yi tüm üreticilere sunmaktan gurur duyar.

Organomineral Gübrelere Yaklaşımımız

Toprakların alkali karakterde olması bitkilerin topraktan besin maddelerini almalarını zorlatırır ve büyük verim kayıplarına neden olur. Optimum bitki istegi 5.5 olan pH degeri ancak organik maddenin toprakta yeteri kadar olması ile mümkündür. PERFORMANS GÜBRE bu problemi tamamen ortadan kaldırmak üzere hazırlanmaktadır.

BİZE ULAŞIN
Palmiye Mah. İsmet İnönü Bulv. Merkon Sitesi B Blok NO:53/BA Yenişehir/MERSİN